Grim Soul: Dark Fantasy Survival Hack

hack_do_grim_soul_dark_fantasy_survival

Grim Soul: Dark Fantasy Survival Hack

[Generator] Grim Soul: Dark Fantasy Survival

 

Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity, rozbroiliśmy aplikację na części pierwsze, trochę w niej pogrzebaliśmy, poprzerabialiśmy kilka rzeczy i tak powstał Grim Soul: Dark Fantasy Hack! Dzięki temu generatorowi dodasz nielimitowaną ilość życia (life), pieniędzy (money) nielimitowane craftowanie nieograniczoną ilośc thalers do konta w grze.

Opis gry

 

Grim Soul: Dark Fantasy Survival jest darmową grą z mikropłatnościami, która zalicza się do gatunku MMORPG. Stajemy się bohaterem znajdującym się w prowincji Plagueland gdzie trwa zażarta walka z rycerzami zombie i innymi potworami z ciemności. Twoim zadaniem jest przetrwać jak najdłużej rozbudowując swoją ziemię poprzez zbieranie najpotrzebniejszych materiałów oraz rozbudowywania fortec. Gra została stworzona z rozbudowywaną formą podróżowania, dzięki której będziesz mógł odkrywać tajemnicze miejsca oraz inflirtować starożytne lochy i zamki by zdobyć najcenniejsze zasoby.

Twórcy zapewnili graczom rozszerzony tryb rzemiosła – odkrywając nowe wzory, możesz tworzyć realistyczne średniowieczne bronie i pancerze, aby stanąć do walki z najgroźniejszymi mieszkańcami Plagueland. Dodatkowo masz szansę zbudować solidny fundament obronny przed umarlakami i skonstruować pułapki dla nieproszonych gości. Nie zapominaj również o zbadaniu terytorium swoich wrogów, by pozbierać cenny grabież.

Po kilku dniach wędrówki możesz czuć się samotnie, jednak nie lękaj się… zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Kompletuj questy by zgarniać ciekawe nagrody i korzystaj z każdej okazji, która Ci się nadarzy ponieważ jest to najlepsza strategia przetrwania w ponurej rzeczywistości tego królestwa. Dołączenie do klanu również zwiększy Twoje szansę na przeżycie. Wołając swoich braci możesz o wiele łatwiej przetrwać potyczkę z rycerzami ciemności i czarownicami.

 grim_soul_dark_fantasy_survival_hack_pobierz

Opis generatora

 

Będąc stałym bywalcem na Mobile App masz pewność, że dostajesz 100% gwarancję jakości naszych generatorów. Aplikację na smartfony z Androidem i iOS’em to dla nas chleb powszedni i sukcesywnie zajmujęmy się tym, żeby Tobie było lepiej. Rozumiemy to, że nie masz czasami czasu na monotonne zbieranie surowców w grach, z tego powodu staramy się dostarczać cheaty w jak najkrótszym czasie. Dzięki takim uproszczeniom będziesz mógł korzystać z pełnych możliwości gry w najkrótszym możliwym czasie. Grim Soul: Dark Fantasy Survival Hack to najlepsze co mogło Cię dzisiaj spotkać! Generator umożliwia dodanie do Twojego konta nielimitowanej ilości thalers, życia (life), nieograniczonego craftowania oraz pieniędzy (money) bez wychodzenia z pokoju! Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wybierzesz odpowiednie dla Ciebie rzeczy, a nasze specjalne oprogramowanie automatycznie zasili je na Twoim koncie. Wystarczy dostęp do internetu.

Hack od nas jest w pełnij zabezpieczony, więc nie musisz się martwić o zniknięcie go z sieci w najbliższym czasie… jesteśmy pewni, że będzie online dożywotnio! Autorzy mają to do siebie, że co jakiś czas wrzucają łatki i aktualizację do swojej gry, przygotowaliśmy się również na taką sytuację! Wbudowaliśmy skrypt, który automatycznie wypuszcza łatki, gdy tylko zobaczy, że gra została odświeżona.

Hack do Grim Soul: Dark Fantasy Survival  jest zabezpieczony najlepszymi skryptami ochronnymi, dając Ci pewność ochronny konta przed blokadą ze strony autorów. Twórcy nawet nie zauważą dziwnej aktywności, a to wszystko dzięki programom – anty ban, system proxy oraz VPN. Rozgrywka będzie przebiegać tak samo, jak przed zasileniem Twojego konta o nowe możliwości.

Mamy nadzieje, że spodoba się Wam Grim Soul: Dark Fantasy Survival Hack i będziecie rozważnie z niego korzystali. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wysokich wyników w grze!

grim_soul_dark_fantasy_survival_hack

Funkcje

 • Nielimitowane thalers, życie (life), craftowanie i pieniędzy (money)
 • Najnowszy hack do, którego potrzebne jest włączenie strony na urządzeniu gdzie jest gra
 • Gwarancja ochrony konta
 • Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

 

Instrukcja obsługi Grim Soul: Dark Fantasy Survival 

 1.  Klikamy poniżej w “[Generator] Grim Soul: Dark Fantasy Survival”.
 2.  Zostaniemy przekierowani do generatora Grim Soul: Dark Fantasy Survival.
 3. Wpisujemy swój login lub e-mail.
 4. Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (Telefon – Android/iOS).
 5. Wybieramy czy chcemy uzyskać nieskończoną ilość thalers, życia (life), craftowania i pieniędzy (money)
 6. Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na nasz telefon! 🙂

 

Share this post

Comments (3)

 • Pesnux Reply

  jestescie niesamowici, sciagam poki ktos tego nie zglosi 💪

  6 marca 2018 at 11:35
 • BuDDa Reply

  thalers były mi bardzo potrzebne, dzięki za możliwość dodania ich do mojego konta <3

  6 marca 2018 at 11:36
 • Asttinx Reply

  Nie ma kodów do gry, ale są za to cheaty od Mobile App – żyć nie umierać 😀

  6 marca 2018 at 11:37

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *