Last Day on Earth: Survival Hack

Last Day on Earth: Survival hack

Last Day on Earth: Survival Hack

[Generator] Last Day on Earth: Survival

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowym hackiem, do wspaniałej gry, produkcji studia Kefir!, jaką jest Last Day on Earth: Survival. Dzięki naszemu generatorowi masz możliwość dodania do swojego konta nielimitowanej ilości monet oraz nielimitowanego doświadczenia.

Opis gry

Last Day on Earth: Survival to darmowa gra MMORPG, z mieszanką survivalu, akcji oraz strategii. Wszyscy są postawieni przed jedną zasadą – zostań żywym tak długo jak tylko potrafisz i nie daj się złapać w szpony rozwścieczonych zombie. Tutaj nie ma miejsca na przyjaźń, miłość czy współczucie. Straszny wirus zawładnął światem i zamienił go w mejsce bez jakiegokolwiek życia. Jedyną osobą, której możesz zaufać jesteś Ty sam.

Twoim jedynym sojusznikiem jest własny cień. Zważaj na innych graczy oraz chodzących zombie w każdym miejscu. Tutaj każdy jest wrogiem, nie zastanawiaj się ani chwili by pociągnąć za spust, bo dopadną Cię i zabiją.

Ulepszaj Swoje umiejętności oraz twórz unikalne bronie, by móc zmierzyć się z groźnymi przeciwnikami. Masz możliwość zbierania różnych surowców z ziemi dzięki którym, możesz tworzyć takie rzeczy jak: topór, włócznie czy kilof. Wszystkie z tych rzeczy odpowiadają za inny materiał potrzebny do rozwinięcia bohatera w jak najlepszy sposób.

Mapa Last Day on Earth: Survival pozwala na odkrywanie tajemniczych oraz niezwykłych miejsc. Szukaj baz militarnych oraz wiosek by zdobyć bronię oraz ukryć się przed ciemnością.

Dołączaj do klanów by rozwijać się zespołowo oraz czerpać radość z gry jeszcze dłużej, dzięki współpracy. Kooperuj z innymi rozbitkami i przemierzaj nowe krainy oraz oczyszczaj mapę z zoombie.

Opis generatora

Nasz zespół dokonał wszelkich starań, by w dzisiejszym dniu zaprezentować Tobie najnowszy i przetestowany generator do Last Day on Earth: Survival. Jednym z najważniejszych czynników, dla którego to oprogramowanie jest tak unikalne, jest dodanie nielimitowanej ilości punktów EXP oraz monet. To wszystko, za kilkoma kliknięciami przycisku myszki!

Nasz hack został zaprogramowany w specjalny sposób, dzięki któremu nie musisz martwić się o jakiekolwiek aktualizacje oraz poprawki, ze strony Autorów gry. Oprogramowanie automatycznie wkleja wszystkie łatki potrzebne do sprawnej rozgrywki. Kolejną zaletą jest to, że nie musisz podłączać telefonu pod komputer! Cheat działa w przeglądarce, dzięki temu możesz uzupełniać brakujące punkty doświadczenia oraz walutę w dowolnym miejscu na ziemi!

Generator posiada wiele systemów zabezpieczeń. Zapewniamy: system anty-ban, połączenia VPN, systemy proxy oraz wiele więcej! Nie ma możliwości, by programy ochronne Cię wykryły! Zapewniamy 100% gwarancje satysfakcji! Gra będzie działać w taki sam sposób, jakby nie było tam nic zainstalowane.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia tego, oraz wielu innych hacków od naszego zespołu. Dzięki nam, możesz korzystać z nielimitowanych surowców, monet oraz doświadczenia, kiedy tylko zechcesz! Życzymy udanej zabawy oraz jak największej frajdy z rozgrywki!

 

Funkcje

 • Nieskończone monety oraz doświadczenie
 • Najnowszy generator do, którego nie potrzeba podłączonego komputera
 • Pełna ochrona konta gracza
 • Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

 

Instrukcja obsługi Last Day on Earth: Survival

 1.  Klikamy poniżej w “[Generator] Last Day on Earth: Survival”.
 2.  Zostaniemy przekierowani na generator Last Day on Earth: Survival.
 3. Wpisujemy swój login lub e-mail.
 4. Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (Android/iOS/PC – komputer/laptop).
 5. Wybieramy czy chcemy uzyskać nieskończoną ilość monet oraz doświadczenia.
 6. Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na nasz telefon! 🙂

 

Share this post

Comments (8)

 • NeXo Reply

  Parę minut czekania i surowce dotarły na Moje konto. Świetna robota Mobile App 🙂

  2 sierpnia 2017 at 20:42
 • Maro Reply

  Chwile musiałem odczekać, ale jednak wszystko działa 😀

  5 sierpnia 2017 at 09:24
 • Areczek Reply

  Myślałem, że to fake, zaryzykowałem i ku mojemu zdziwieniu, wszystko gra ;o. Dzięki wielkie!

  10 sierpnia 2017 at 12:39
 • FlexiPL Reply

  Bardzo mi pomogliście, bo byłem już bez monet ^.^

  19 sierpnia 2017 at 14:35
 • Karateka Reply

  dobrze znalezc taka strone jak ta… wszystko dodane bezproblemowo

  26 sierpnia 2017 at 18:11
 • Rexomek Reply

  aż za łatwo się gra z tymi wszystkimi rzeczami 😀

  9 września 2017 at 12:56
 • FragerX Reply

  Ten generator to mistrzostwo świata, miałem lekkie problemy z przeżyciem, a teraz jest o niebo lepiej 😀

  15 września 2017 at 16:43
 • Małgozee Reply

  Dla mnie super😁

  24 listopada 2017 at 07:32

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *