Mini DAYZ Hack

Mini DAYZ hack

Mini DAYZ Hack

[Generator] Mini DAYZ

 

W dzisiejszym dniu mamy okazje przedstawić Wam generator do nowej wspaniałej gry jaką jest Mini DAYZ. Dajemy Ci możliwość posiadania nielimitowanej ilości życia, napojenia, brak głodu oraz idealną temperaturę.

Opis gry

Ta gra produkcji Bohemia Interactive to świetna alternatywa dla Swojego starszego poprzednika na platformę PC. Odpalając aplikacje wchodzimy w losowo wygenerowaną unikalną mapę. Poszukuj jedzenia, amunicji i zapasów! Szukaj unikatowych rzeczy do craftowania, by potem bronić się przed zgrajami szalonych zombie i wściekłymi zwierzętami! Tylko ta gra daję Ci możliwość wcielenia się w rozbitka na wyspie walczącego o własne życie. Staraj się utrzymywać poziom zdrowia, żywności i temperatury przez cały czas przygody! Pogoda czasami nie rozpieszcza naszego bohatera, dając złe skutki dla jego skóry, staraj się uważać na tą rzecz.

Eksploruj unikalnie zrobiony, piękny otwarty świat, który został stylizowany pixelowo. Gdyby tego było mało, mamy możliwość wejść i eksplorować każdy budynek  w tej spaniałej grze! Możemy znaleźć tam ogromną gamę broni, od zwykłej drewnianej siekiery po ciężką broń maszynową, którą możemy unicestwić plagę zombie!

Jeżeli masz dużą wyobraźnie to ten tytuł jest trafem w dziesiątkę dla Ciebie! Zasadzaj nasiona, które rosnąc dadzą Ci żywność niezbędną do przeżycia, zbieraj elementy, które masz okazje znaleźć na ziemi by stworzyć pułapki na jak największą ilość krwawych umarlaków.

Staraj się przetrwać jak najdłużej szkoląc się w survivalu! Utrzymuj Swoje  na dobrym poziomie by dostawać różne dodatki i kolekcjonować unikalne osiągnięcia. Stań się najbardziej twardym rozbitkiem i prowadź tam życie miesiące! Z czasem masz okazje poznać innych dobrych lub złych rozbitków, sam wybierzesz czy z nimi walczyć, czy się zaprzyjaźnić.

 

Mini DAYZ hack pobierz

Opis generatora

Grupa mobile-app w dzisiejszym dniu oferuje Ci jedyny na całym internecie działający generator do Mini DAYZ, dzięki któremu będziesz miał okazję doświadczyć najlepszych przygód w tej wspaniałej grze! Oferujemy Ci zaktualizowaną wersje hacka do fenomenalnego tytułu, dostając szansę uzyskać nieskończoność życia, brak głodu oraz idealną temperature przez nieokreśloną ilość czasu! Niestety nie ma określonego konta dla jednego gracza, dlatego zalecamy Ci podłączenie telefonu pod komputer przed aktywacją wszystkich benifitów.

Nasz program ma wbudowany specjalny skrypt, dzięki któremu, po wyjściu oficjalnej aktualizacji gry automatycznie uzupełnia wszystkie luki oraz łatki. Jest to jedyna aplikacja w sieci, która jest tak usprawniona. Hack działa na 2 systemach jakimi są: Android i iOS. Jedyne czego potrzebujesz to podłączony telefon pod PC! Dodaliśmy również wiele zabezpieczeń takich jak: anty-ban, serwery proxy, połączenia VPN i wiele systemów ochronnych! Dzięki temu nie musisz się martwić o jakąkolwiek wykrywalność naszego usprawnienia! Masz od nas 100% gwarancji, że gra będzie działać jakby nic tam nie zostało zainstalowane!

Zapraszamy do skorzystania z naszego generatora, by uzyskać nielimitowane życie, brak głodu oraz idealną temperature. Życzymy udanej rozgrywki!

 

Funkcje

 • Nieskończone życie, brak głodu oraz idealna temperatura
 • Jedyny generator w sieci, który działa przez podłączenie telefonu pod komputer
 • Ochrona konta na którym jest hack
 • Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

 

Instrukcja obsługi Mini DAYZ Hack

 1.  Klikamy poniżej w “[Generator] Mini DAYZ”.
 2.  Zostaniemy przekierowani na generator Mini DAYZ.
 3. Wpisujemy swój login lub e-mail.
 4. Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (Android/iOS/PC – komputer/laptop).
 5. Wybieramy czy chcemy uzyskać nieskończoną ilość życia, brak głodu oraz idealną temperaturę.
 6. Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na nasz telefon! 🙂

 

Share this post

Comment (1)

 • Sevento Reply

  Dzięki za generator, wszystko działa jak należy! 😛

  3 sierpnia 2017 at 10:11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *