Sonic Forces: Speed Battle Hack

sonic-forces-speed-battle-hack-red-star-rings

Sonic Forces: Speed Battle Hack

[Generator] Sonic Forces: Speed Battle

 

 

Witamy Was bardzo serdecznie i zapraszamy, do zapoznania się z najnowszym generatorem, który przygotowaliśmy. Sonic Forces: Speed Battle hack umożliwia nam dodanie nielimitowanych złotych pierścieni (gold rings) i czerwonych pierścieni (red star rings).

Opis gry

 

Sonic Forces: Speed Battle to gra stricte wyścigowa, w której połączono ze sobą elementy rozgrywki już wcześniej znane z poprzednich tytułów takich jak: Sonic Dash Sonic Rivals. Rozgrywka toczy się na bajecznej mapie w uniwersum Sonic Forces, której widoki można podziwiać z pełnym zaangażowaniem, ponieważ twórcy gry bardzo postarali się o to, by oka nie kuły żadne błędy, lub niedociągnięcia. Jeżeli gracz rozpocznie grę, ma możliwość wybrać gamę przygotowanych postaci, którymi będzie się ścigać w realnym czasie, z innymi graczami z całego świata! Zasady są proste… wystarczy, że pierwszy gracz dobiegnie do Phantom Ruby Prototype – czyli fioletowo-różowego rubinu bardzo złudnie przypominającego Time Stone. Ten artefakt ma tak potężną moc, że jego fale energii zaginają czasoprzestrzeń i bohaterzy, którzy znajdują się w jego pobliżu, zostają wysłani do innej lokacji.

Na mapie gry, pojawiają się przeróżne przeszkody, które możemy ominąć na różne sposoby: klikając skok, przebiegając obok przeszkody i wślizgując się pod przeszkodę. Jednak kiedy nie uda się nam jej ominąć zostajemy spowolnieni, dzieję się identycznie, kiedy wpadniemy na przeciwnika. W item boxach – kapsuła, w której wyświetla się ikona przedmiotu, który w danym momencie możesz użyć, by przyspieszyć swój bieg, dostać osłonę itd.

Kiedy wyścig się zakończy wszyscy gracze otrzymują skrzynię, w której mogą znaleźć punkty doświadczenia dla postaci, którą zakończyli bieg. Gracz na pierwszym miejscu dostaję skrzynię zwycięstwa, która ma największą ilość bonusów, takich jak: doświadczenie dla wielu (nie jeden) postaci lub dodatkowa ilość pierścieniPierścienie i dodatkowe doświadczenie służą do zwiększenia poziomu postaci. Czym większy poziom ma postać, tym silniejsze są jej efekty zdolności. Gracze mogą otrzymywać lub tracić trofea – wszystko zależy od tego, na jakim miejscu w danej chwili się znajdują.

 sonic-forces-speed-battle-rings-generator-pobierz

Opis generatora

 

Dzięki stronie Mobile App masz możliwość dokonać wielu ciekawych rzeczy w grach na telefony, jak i również tytułach na komputery (PC), których nie mógłbyś/mogłabyś zrobić bez hacka. Staramy się wykonywać jak największą ilość generatorów by tacy zapaleni gracze jak Ty, mogli bez problemu i straty czasu dodać walutę lub inne surowce do gry, którą lubisz. Dokonaj niemożliwych rzeczy z najnowszym hackiem do Sonic Forces: Speed Battle. Dzięki oprogramowaniu zasilisz Swoje konto o nielimitowane złote pierścienie (gold rings) i czerwone pierścienie (red star rings) w dowolnej chwili! Jedyną rzecz, której potrzebujesz to dostęp do internetu. Generator do Sonic Forces: Speed Battle nie potrzebuję nawet Twojego loginu, wystarczy, że podasz urządzenie na którym aktualnie grasz, a w parę chwil doładuję Ci dowolną walutę.

Cheat stworzyliśmy z myślą o kolejnych aktualizacjach, dlatego też automatycznie pobiera łatki do gry, tylko kiedy zostanie wypuszczone usprawnienie od Sega. Możesz usiąść wygodnie w Swoim fotelu i cieszyć się grą :).

Hack do Sonic Forces: Speed Battle posiada wbudowane innowacyjne skrypty zabezpieczające, dzięki którym masz 100% pewność o bezpieczeństwo Twojego konta. Autorzy nie mogą wykryć czegokolwiek przez takie programy jak: połączenia VPN, anty ban i system proxy. Gra nie będzie niczym się różniła, od ostatniego jej uruchomienia… no może tylko jedną istotną rzeczą – ilością złotych pierścieni (gold rings) i czerwonych pierścieni (red star rings).

Zapraszamy do pobrania Sonic Forces: Speed Battle Hack i zapoznania się z innymi generatorami na naszej stronie. Życzymy samych pierwszych miejsc na mecie i mnóstwa radości z gry!

sonic-forces-speed-battle-cheat-pobierz

Funkcje

 • Nieskończoność złotych pierścieni (gold rings) i czerwonych pierścieni (red star rings)
 • Najnowszy hack do, którego potrzebna jest tylko nazwa użytkownika
 • Gwarancja ochrony konta
 • Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

 

Instrukcja obsługi Sonic Forces: Speed Battle

 1.  Klikamy poniżej w “[Generator] Sonic Forces: Speed Battle”.
 2.  Zostaniemy przekierowani do generatora Sonic Forces: Speed Battle.
 3. Wpisujemy swój login lub e-mail.
 4. Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (PC – komputer/laptop).
 5. Wybieramy czy chcemy uzyskać nieskończoną ilość złotych pierścieni (gold rings) i czerwonych pierścieni (red star rings) (można wybrać dwie opcje jednocześnie).
 6. Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na nasz telefon! 🙂

 

Share this post

Comments (3)

 • Senox1999 Reply

  Uwielbiam grać w Sonica, a przez was nie mogę się już oderwać 😀 Dzięki za działający generator <3

  19 października 2017 at 12:52
 • Pejterr2 Reply

  Wszedzie tego szukalem… ogolnie to bardzo szybko doszliscie do tego jak rozgryzc ta gre i jak zawsze nie zawiedliscie! Dzieki <3

  19 października 2017 at 19:49
 • MefjuPL Reply

  Mogę sobie ulepszyć Sonica przez mnóstwo pierścieni na koncie, dzięki! ^.^

  20 października 2017 at 08:38

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *