Tekken Mobile Hack

generator do Tekken Mobile

Tekken Mobile Hack

[Generator] Tekken Mobile

 

 

Witamy gorąco w dzisiejszym dniu! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym hackiem do kultowej gry Tekken Mobile słynnej wytwórni BANDAI NAMCOGenerator umożliwi Nam dodanie do konta nielimitowanych monet oraz kryształów (gemów)

Opis gry

 

 

Tekken to jedna z najlepszych na świecie gier z serii bijatyk, która właśnie ujrzała światło dzienne na Nasze kochane smartphony. Dołącz do PAULA, KAZUYA, PANDY, LAWA i wielu innych sławnych postaci, by włączyć się do walki w intuicyjnej i głębokiej rozgrywce, dołączając do tego specjalne techniki z całego świata! Wejdź w rolę Mistrza Dojo, by zbierać, ulepszać i bić się z ulubionymi bohaterami tej kultowej gry!

Mamy do wyboru kilka trybów rozgrywki:

STORY MODE – Wciel się w legendarnego wojownika, Kazuya Mishima, który toczy walkę z najcięższymi przeciwnikami z całego uniwersum Tekken Mobile. Walcz w kampanii, która bazuje na różnych mapach. Dzięki autorom, w tym trybie, możemy napotkać najazdy przeciwników, oraz specjalnych bossów. Masz możliwość stworzyć własną drużynę, dzięki której masz szansę przechodzić unikalne misje. Odkrywaj nowe mapy, by dostawać specjalne misje oraz nagrody.

DOJO CHALLENGE – W tym trybie, możemy również utworzyć własną grupę, która będzie walczyć przeciwko Twoim znajomym, lub graczami z całego świata. Wybór należy do Ciebie. Możesz wcielić się w role trenera i tworzyć drużynę z postaci atakujących, oraz bohaterów broniących. Przyłóż się, a zdobędziesz niesamowite nagrody. Ten tryb posiada ranking online i tylko Ty wybierzesz, czy będziesz na samym szczycie listy.

LIVE EVENTS – Dzięki niemu, mamy szansę przetestować nowe postacie – dostępne tylko przez określony czas, walczyć na unikalnych światach oraz zdobywać tajemnicze nagrody.

 Tekken Mobile Hack pobierz

Opis generatora

Wystarczy, że rozsiądziesz się w wygodnym miejscu, a za chwile dowiesz się o najlepszej aplikacji tego lata. Dzięki naszym trudom, oraz niejednokrotnie zarwanym nocą, mamy okazje zaprezentować hack do najnowszej gry wydawnictwa BANDAI NAMCO, jaką jest Tekken Mobile. Jesteśmy miłośnikami, najlepszej bijatyki młodości i właśnie dla takich ludzi tworzymy ten generator. Dzięki temu przyjaznemu i zoptymalizowanemu oprogramowaniu dodasz nielimitowane kryształy (gemy) i monety na własne konto.

Nasz cheat zaprogramowaliśmy w unikalny sposób, dzięki któremu nie przejdzie przez Twoją głowę myśl o jakichkolwiek poprawkach, czy aktualizacjach, ze strony autorów. Program automatycznie wykryje wszystkie luki, w grze i automatycznie uzupełnij najpotrzebniejsze łatki, które będą konieczne do dalszego działania hackaGenerator działa w przeglądarce, dzięki temu doładujesz konto nielimitowanymi kryształami (gems) i monetami z każdej pozycji geograficznej z dostępem do internetu.

Hack ma wbudowane skrypty, takie jak: Anty-ban, system proxy i połączenia VPN, dzięki którym zawsze zostaniesz anonimowy. Działanie tego programu jest niezauważalne dla autorów, więc nie będziesz musiał martwić się o blokadę, czy bana konta. Zapewniamy gwarancje jakości za nasz generator.

Zapraszamy do zapoznania się z hackiem do Tekken Mobile, oraz wieloma innymi świetnymi tytułami na naszej stronie. Życzymy udanej rozgrywki, oraz wielu pokonanych przeciwników!

Tekken Mobille generator pobierz

Funkcje

  • Nieskończoność kryształów (gemów) i monet
  • Najnowszy hack do, którego nie potrzeba podłączonego komputera
  • 100% ochrony konta
  • Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

 

Instrukcja obsługi Tekken Mobile

  1.  Klikamy poniżej w “[Generator] Tekken”.
  2.  Zostaniemy przekierowani do generatora Tekken Mobile.
  3. Wpisujemy swój login lub e-mail.
  4. Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (Android/iOS/PC – komputer/laptop).
  5. Wybieramy czy chcemy uzyskać nieskończoną ilość monet czy kryształów (gemów) (można wybrać dwie opcje jednocześnie).
  6. Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na nasz telefon! 🙂

 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *