WildCraft: Animal Sim Online Hack

WildCraft-Animal-Sim-Online-Hack

WildCraft: Animal Sim Online Hack

[Generator] WildCraft: Animal Sim Online

 

Udało się! Prosiliście nas wielokrotnie mailowo, byśmy zajęli się WildCraft: Animal Sim Online Hack. No i co? Zrobiliśmy to, zresztą przekonajcie się sami jak nasz generator świetnie działa. Nawet nie wiecie jaka to satysfakcja 🙂

Opis gry

 

Pierwszy raz słyszysz o Wildcraft animal sim online? No cóż, to Twoja strata! Gra jest utrzymana w przyjaznej oku grafice 3D. Wcielasz się w wilka, lisa lub rysia. Przed Tobą otwarty świat, po którym możesz biegać i robić co tylko chcesz! Masz ochotę zapolować na królika, szopa, sarnę lub inne zwierzę? A może po prostu chcesz sobie pobiegać i pozwiedzać świat? Nie ma problemu, zobacz jak piękny jest ten świat i zacznij się dobrze bawić.

Ale to jeszcze nie wszystko. Masz możliwość gry online, więc możesz spotkać się ze znajomymi i wspólnie zapolować na jakieś zwierzęta! Gra z przyjaciółmi potrafi być ekscytująca, a do tego masz możliwość pisania z nimi (czatowania). Możesz również kupować sobie ubranka, a postać stylizujesz jak tylko chcesz. Wolisz grubsze przednie łapki? Nie ma problemu! Dłuższa szyja, tułów? Wszystko możesz wystylować tak, by być unikalnym zwierzątkiem, wyróżniającym się spośród wielu innych tej samej rasy.

Co świetne, w grze możesz założyć własną rodzinę i się nią opiekować! Małe zwierzątka to świetny sposób na wywołanie uśmiechu na Twojej twarzy, prawda? Ulepszaj postać, stawaj się coraz bardziej znanym zwierzęciem i ciesz się swoim wirtualnym światem. Zachęcamy do pobrania tej świetnej gry – naprawdę warto, zaufajcie nam!

 

wildcraft animal sim online

Opis generatora

 

Jeśli nie jest to Twój pierwszy raz u nas, to  zapewne bardzo dobrze wiesz jak świetnie potrafimy sobie poradzić z generatorami do gier. Każdy z nich zapewnia bezpieczeństwo i gwarantuje satysfakcję. Koniec końców jak nie być szczęśliwym, z możliwości oszczędzenia kilkuset złotych, a nawet kilku tysięcy? Tak, hack potrafi generować diamenty o łącznej wartości kilku tysięcy! Wyobraźcie sobie jakie to są kwoty, gdy z generatora codziennie skorzysta kilkanaście/kilkadziesiąt osób.

Sam generator jest niezwykle prosty w użyciu i wystarczy go tylko odpowiednio skonfigurować, by zrobił za Ciebie resztę. Podaj ile diamentów chcesz, ile monet chcesz i gotowe! Naciśnij odpowiedni przycisk, a generator połączy się z serwerem gry. Ten z kolei połączy się z naszym serwerem i wstrzykniemy dzięki temu odpowiedni kod do oryginalnego serwera. Może to się wydawać skomplikowane, ale dla informatyków jak my jest to całkowicie normalne i proste. Lata praktyki 😉

Odpowiadając na niektóre Wasze pytania o to, czy nasze generatory są bezpieczne i czy nie dostaniecie bana… Proponujemy i sugerujemy, byście utworzyli nowe konto specjalnie dla przetestowania. Dzęki temu uzyskacie spokój i nie będziecie się martwili, że Wasze konto zostanie usunięte, a cały postęp w grze usunięty. Nie zdarzyło się to jeszcze nikomu z osób, które korzystają z naszych generatorów, ale i tak przezorny zawsze ubezpieczony. Prawda?

Mamy nadzieje, że spodoba się Wam WildCraft: Animal Sim Online Hack i będziecie umiejętnie z niego korzystali. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wysokich wyników w grze!

 

WildCraft-Animal-Sim-Online-Hack

Funkcje

 • Nielimitowane kryształy (gems) i monety (coins)
 • Najnowszy hack do, którego potrzebne jest tylko włączenie strony na urządzeniu gdzie jest gra
 • Gwarancja ochrony konta
 • Pełna anonimowość oraz bezpieczeństwo

 

Instrukcja obsługi WildCraft: Animal Sim Online Hack

 1. Klikamy poniżej w “[Generator] WildCraft: Animal Sim Online”.
 2. Zostaniemy przekierowani do generatora WildCraft: Animal Sim Online.
 3. Wpisujemy swój login lub e-mail.
 4. Wybieramy urządzenie z którego aktualnie korzystasz (Telefon – Android/iOS).
 5. Wybieramy czy chcemy uzyskać nieskończoną ilość kryształów (gems) i monet (coins)
 6. Zrobione! Jedynie musimy poczekać chwile aż hack prześle wszystko na serwer gry, a ten na telefon! 🙂

 

Share this post

Comments (3)

 • Juunalek Reply

  bardzo długo czekałem na ten wpis. Ogromne podziękowania dla was się należą 🙂

  6 marca 2018 at 11:39
 • Lolek Reply

  Mając taką ilość gemów mogę robić co chce xD

  6 marca 2018 at 11:41
 • Kropeczkaaxx Reply

  interesujace, jutro znowu sobie sciagne troche monet. Jestescie super :3

  6 marca 2018 at 11:42

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *